Поводження з відходами виробництва

warning: mt_rand() [function.mt-rand]: max(99999) is smaller than min(100000) in /var/www/kompanya6/data/www/limitplus.com.ua/includes/common.inc(1695) : eval()'d code on line 3.

Проведення інвентаризації відходів виробництва.

Інвентаризація  відходов проводиться згідно Постанови Кабінету Міністрів України  від 1.10.1999 р. № 2034 «Порядок ведення державного обліку та паспортизації відходів» («Про затвердження порядку ведення державного обліку та паспортизації відходів») .

Разробка  технічних паспортів відходів виробництва.

Паспортизація відходів проводиться згідно Постановления Кабинета Министров Украины от 1 ноября 1999 г. № 2034 «Порядок ведення державного обліку та паспортизації відходів» («Про затвердження порядку ведення державного обліку та паспортизації відходів»)

Розробка  реєстрових карт: об'єкту утворення відходів (ОУВ), об'єкту обробки та утилізації відходів (ООУВ).

Розробка реєстрових карт ОУВ та ООУВ здійснюється згідно Наказу Міністерства охороны навколишнього природного середовища від 17.02.1999р. №41 «Про затвердження форми реєстрової карти об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів та інструкції щодо ії складання».

Розрахунок показника загального утворення відходів. Заповнення декларації та регістрація у відповідних державних органах України.

Заповнення декларації та регістрація у відповідних державних органах України здійснюється відповідно Постанови КМУ від 18.02.2016 р. № 118 "Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми".

Заповнення електронних форм: паспортів МВВ (місця видалення відходів), реєстрових карт (ОУВ та ООУВ) здійснюється відповідно наказа Міністерства екології та природних ресурсів від 25.01.2016 р. № 25 "Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства охорони навколишнього середовища та ядерної безпеки України щодо поводження з відходами".