О Нас

warning: mt_rand() [function.mt-rand]: max(99999) is smaller than min(100000) in /var/www/kompanya6/data/www/limitplus.com.ua/includes/common.inc(1695) : eval()'d code on line 3.

Вибираючи ТОВ «Компанія Ліміт Плюс» як ділового партнера, Ви можете розраховувати на професіоналізм, ділову репутацію та інтелігентність співробітників, увагу до Ваших проблем і ретельність технічного опрацювання поставленої задачі. ТОВ «Компанія Ліміт Плюс» гарантує своєчасне і якісне виконання робіт, задоволення запитів і потреб замовника.

Фахівці ТОВ «Компанія Ліміт Плюс» мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи у сфері охорони навколишнього природного середовища, Всі співробітники проходять курси підвищення кваліфікації і мають свідоцтва Міністерства охорони навколишнього природного середовища.

Підрозділом нашої компанії є акредитована екологічна лабораторія, яка здійснює аналіз складу та властивостей об'єктів навколишнього середовища (поверхневі і підземні води, атмосферне повітря) і об'єктів техногенного походження (промислові викиди в атмосферу, повітря робочої зони, стічні води).